2103

Pierwszy Dzień Wiosny  był powrotem do 1974r. Nauczyciele i uczniowie przygotowali program , który nawiązywał do jubileuszu 50 - lecia powstania szkoły. Tak więc:

  • Przed pokojem nauczycielskim można było przypomnieć sobie czar winylowych płyt, pocztówek , kaseciaków i szpulowych magnetofonów już od 8.00.
  • O godzinie 9.00 rozpoczął się konkurs wiedzy z historii szkoły z udziałem 12 uczniów, którzy pisali trudny test. Do wyłonienia zwycięzcy potrzebna była dogrywka.
  • Szkolny radiowęzeł na kolejnych przerwach przypominał kultowe przeboje z polskich i światowych list przebojów. Od godz.10.30, otwarty przez koło gastronomiczne ,,Kącik dobrego smaku”, oblegały tłumy smakoszy , bo zestaw : zapiekanka, ciacho, kubek oranżady i popcorn kosztował tylko 5 złoty;
  • 30 to ogłoszenie wyników i rozdanie dyplomów i nagród dla uczestników konkursu historycznego. Zwycięzcy otrzymali nagrody książkowe: Weronika Mrugała, Michał Matecki, Przemek Duda;
  • Najbardziej oczekiwanym punktem programu był pokaz mody. Na czerwonym dywanie mieli okazję zabawić się w szałowo dobranych strojach nasi uczniowie i nauczyciele! Sesji fotograficznej nie było końca...

       Ostatnie zapiekanki wyprzedały się ,,z pod lady” o 13.36;  padł kolejny rekord sprzedaży; okazało się też, że nawet w nieoficjalny Dzień Wagarowicza można zlepić imprezę szkolną na ,,6” z plusem,,, dla wszystkich zaangażowanych.

                                                                                                                                                       Organizatorzy.