Link do prezentacji:gastr

Link do prezentacji: elektryk

Link do prezentacji multimedialnej:

mechanik

Prezentacja poniżej:

FRYZ

EEras

ErasmusW dniach 6-24 września uczniowie naszej szkoły wzięli udział w stażu zawodowym w HWK Potsdam w Niemczech. W stażu wzięli udział uczniowie kształcący się w zawodach: technik elektryk, technik pojazdów samochodowych, mechanik pojazdów samochodowych oraz fryzjer. Zajęcia odbywały się w Zentrum für Gewerbeförderung Götz w nowocześnie wyposażonych pracowniach ukierunkowanych na kształcenie praktyczne. W weekendy młodzież zwiedziła stolicę Niemiec, Berlin: Muzeum Techniki, Sealife, Bramę Brandenburską, fragmenty Muru Berlińskiego z East Side Gallery i berlińskie ZOO oraz Poczdam z przepięknym rokokowym pałacem Sanssouci. Pomimo pandemii wszystkie założone cele udało się osiągnąć. Czekamy na kolejne staże.

Więcej o: Erasmus +„Dobry zawód – lepsza przyszłość”