Europejski Tydzień Umiejętności Zawodowych - Rzecznik Praw Konsumenta

Drukuj

tu 1         W ramach Europejskiego Tygodnia Umiejętności Zawodowych mieliśmy przyjemność gościć w naszej szkole Panią Rzecznik Praw Konsumenta Annę Piecuch. Pani Rzecznik w dniu 8 listopada br. spotkała się z uczniami klasy 2 fs kształcącymi się w zawodach fryzjer i sprzedawca.

         Celem spotkania było przybliżenie uczniom wiedzy z zakresu praw konsumenta oraz procedury reklamacyjnej, a tym samym lepsze przygotowanie uczniów do egzaminu potwierdzającego kwalifikacje zawodowe oraz do wykorzystania praktycznej wiedzy w pracy zawodowej.

         Pani Rzecznik udzieliła uczniom wielu praktycznych rad jak odpowiadać przed klientem z tytułu reklamacji.

         Serdecznie dziękujemy Pani Rzecznik Praw Konsumenta za przeprowadzenie prelekcji.

 

mgr inż. Ewa Swarlik

Statystyka strony

Odsłon artykułów:
2002335
Wednesday the 23rd. Custom text here