Kanapkowy Zawrót Głowy

Drukuj

p5280713 W dniu 28 maja 2013 roku uczniowie klas pierwszych, w ramach programu „COMENIUS – uczenie się przez całe życie”, uczestniczyli w warsztatach zdrowego żywienia zorganizowanych przez Akademię Polmarkus w Pyskowicach. 
     Akademia Polmarkus powstała, aby umożliwić piekarzom i cukiernikom doskonalenie umiejętności i zdobywanie wiedzy, niezależnie od stopnia zaawansowania. Tematyka szkolenia obejmowała: kremy do

smarowania, komponowanie kanapek, sałatek oraz przygotowanie tortilli. Każdy uczestnik miał możliwość przygotowania półproduktów i gotowych wyrobów. Podsumowaniem całodziennej pracy było wspólne delektowanie się własnoręcznie przygotowanymi kanapkami. Wszyscy uczestnicy szkolenia jednogłośnie uznali wyższość tradycyjnego, zdrowego jedzenia nad produktami fast food. 
       Otrzymane przez uczniów zaświadczenia wzbogacą ich dokumentację aplikacyjną, dzięki czemu za kilka lat będą atrakcyjniejsi na rynku pracy.

Statystyka strony

Odsłon artykułów:
1935301
Friday the 14th. Custom text here