Spotkania Sieci Współpracy i Samokształcenia.

Drukuj

s 3W dniach 17.05.2019 i 07.06.2019 mieliśmy przyjemność gościć w naszej szkole nauczycieli bibliotekarzy z powiatu lublinieckiego w ramach spotkania Sieci Współpracy i Samokształcenia pod nazwą: „Dziecko z niepełnosprawnościami w szkole i bibliotece” realizowanej przez Regionalny Ośrodek Doskonalenia Nauczycieli „WOM’ w Częstochowie. Organizacją spotkań zajmowały się Panie kierownik Olimpia Zielińska i nauczyciel - bibliotekarz Małgorzata Goinda z Publicznej Biblioteki Pedagogicznej RODN „WOM” Filia w Lublińcu.

Szkolenia przeprowadziły Panie Jadwiga Radziemska - Pobudejska -  pedagog, surdopedagog, oligofrenopedagog , Sylwia Kacprzycka  - logopeda i Aldona Siwy- rehabilitant, oligofrenopedagog, terapeuta SI - pracownicy Publicznej Poradni Psychologiczno - Pedagogicznej w Lublińcu.

Na spotkaniach omawiane były następujące tematy:

  • Dziecko z niepełnosprawnością ruchową i afazją w szkole i bibliotece.
  • Dziecko niepełnosprawne intelektualnie i z wadą słuchu w szkole i bibliotece.

Spotkania przebiegły w miłej i profesjonalnej atmosferze. Dzięki omawianym tematom poszerzyliśmy naszą wiedzę z zakresu pedagogiki i psychologii osób niepełnosprawnych. Bogatsi w nowe informacje i doświadczenia będziemy mogli lepiej pracować z wszystkimi dziećmi.

Bardzo serdecznie dziękujemy za przygotowanie pysznego poczęstunku
przez uczniów klasy II Technikum Gastronomicznego wraz z nauczycielem przedmiotów gastronomicznych Panią Jadwigą Gąsior.

 

FreshJoomlaTemplates.com

Statystyka strony

Odsłon artykułów:
1373154
Sunday the 15th. Custom text here