Odwiedziny w firmie EJOT Polska sp. z o.o. sp. k. w Ciasnej

Drukuj

W dniu 05 maja 2019 roku, uczniowie II i III klasy kształcący się w zawodzie technik elektryk pod opieką pani EJOTRenaty Pruskiej i pana Marka Malitowskiego - nauczyciela przedmiotów zawodowych odwiedzili firmę EJOT Polska sp. z o.o. sp. k. w Ciasnej, w ramach Dnia otwartego firmy. Firma EJOT to jeden z europejskich liderów jeśli chodzi o produkcję mocowań z tworzyw sztucznych i metalu. Jej liczne wyroby są wykorzystywane w przemyśle, branży budowlanej oraz motoryzacyjnej.  Wycieczka rozpoczęła się od spotkania na którym zapoznano uczniów z zakładem, jego historią, obecną strukturą i ofertą.

Uczniowie dowiedzieli się, iż EJOT jest średniej wielkości grupą przedsiębiorstw działających w zakresie technologii połączeń. Ponadto poinformowano ich, że na całą produkcję składają się: 1/ innowacyjne techniki łączenia dla motoryzacji, AGD, elektroniki; 2/ pionierskie techniki łączenia dla budownictwa; 3/ specjalistyczne i precyzyjne podzespoły oraz komponenty dla rynku motoryzacyjnego. Następnie uczniowie mogli zwiedzić zakład, a w szczególności nowo wybudowaną halę produkcyjną, posiadającą nowoczesne maszyny do produkcji swoich wyrobów. Sama hala zrobiła na uczniach ogromne wrażenie, czuć było świeżość i nowoczesność. Finałowym akcentem pobytu w zakładzie była symboliczna degustacja, przygotowana przez firmę dla przyszłych być może pracowników firmy.

FreshJoomlaTemplates.com

Statystyka strony

Odsłon artykułów:
1373982
Monday the 16th. Custom text here