Dyplom Uznania dla Katarzyny Strzody

Drukuj

kk 1Kampania „Wiem …, wiec jestem bezpieczny” prowadzona przez Kuratorium Oświaty w Katowicach w ramach rządowego programu ograniczania przestępczości i aspołecznych zachowań Razem bezpieczniej imWładysława Stasiaka realizowana w roku szkolnym 2018/2019.

W Śląskim Urzędzie Wojewódzkim w Katowicach w dniu 13.03.2019r. odbyła się konferencja otwierająca Kampanię w której udział wzięła Pani Joanna Kansy. W ramach Kampanii zaplanowano również warsztaty dla uczniów i nauczycieli, oraz konkursy.

W jednym konkursów udział wzięła Katarzyna Strzoda, uczennica klasy I TG. „Dlaczego kręci mnie mundur ….? Moje plany zawodowe i osobiste” – to tytuł pracy graficznej zgłoszonej przez Kasię do konkursu za który otrzymała w dniu 6 czerwca 2019r. w Śląskim Urzędzie Wojewódzkim

w Katowicach podczas konferencji podsumowującej działania Kampanii, Dyplom Uznania i nagrodę rzeczową z rąk Śląskiego Kuratora Oświaty Pani mgr Urszuli Bauer za zajęcie I miejsca

na szczeblu wojewódzkim. Pani Kurator nagrodziła również opiekuna uczennicy Panią Joannę Kansy, która otrzymała w formie listu podziękowanie za zaangażowanie w przygotowanie uczennicy do udziału w konkursie.

Podczas konferencji można było zobaczyć i wysłuchać prezentacji uczniów o szczególnych pasjach

i zainteresowaniach „Kolekcjoner czegokolwiek”.

Joanna Kansy

FreshJoomlaTemplates.com

Statystyka strony

Odsłon artykułów:
1378716
Friday the 20th. Custom text here