LOOK & BEAUTY VISION 2019

Drukuj

o 2W dniach 06 – 07.04.2019r. w Poznaniu odbywały się Międzynarodowe Targi Poznańskie LOOK & BEAUTY VISION 2019. W tym wielkim wydarzeniu, jak co roku, uczestniczyli uczniowie Zespołu Szkół Zawodowych w Lublińcu, uczących się w zawodzie fryzjer pod opieką nauczyciela zawodu i organizatora wycieczki mgr Aleksandry Koszarek oraz mistrza fryzjerstwa Aleksandry Libner – Grams.

LOOK & BEAUTY VISION to: znakomite ekspozycje, znakomite stylizacje, znakomite pokazy, a tym samym znakomite źródło wiedzy dla „młodych fryzjerów” naszej szkoły.

Wystawcy przygotowali bogatą ofertę kosmetyków fryzjerskich i kosmetycznych, która zachęciła uczniów do zakupowego szaleństwa. Uczniowie mogli skorzystać nie tylko z darmowych porad, ale również oddać się w ręce wizażystów, którzy wykonywali bezpłatny makijaż. Pokazy na Scenie Głównej oraz stoiskach wystawców przykuwały uwagę wszystkich odwiedzających. Mogliśmy podziwiać zmagania uczestników konkursu KREATOR 2019 – konkurs sztuki fryzjerskiej.

W tym roku mieliśmy przyjemność uczestniczyć w seminarium Look&Learn Macieja Maniewskiego. „FARMAGAN Familia” była wielkim widowiskiem łączącym elementy fryzjerskiego show z niekończąca się podróżą, pobudzającą kreatywność.

Mam nadzieję, że uczniowie naszej szkoły znaleźli inspirację do dalszej nauki.

mgr Aleksandra Koszarek

FreshJoomlaTemplates.com

Statystyka strony

Odsłon artykułów:
1373948
Monday the 16th. Custom text here