ZSZ Mistrzem Powiatu w Piłce Nożnej Chłopców

Drukuj

n 1W czwartek 16.05.2019r., rozegrano powiatowy turniej piłkarski szkół ponadgimnazjalnych w ramach rozgrywek Szkolnego Związku Sportowego. Do rywalizacji , jak rok temu , przystąpiły reprezentacje z ZS im. Adama Mickiewicza w Lublińcu, ZSO-T w Lublińcu i ZSZ w Lublińcu. Zawody rozgrywano systemem "każdy z każdym". Jak co roku turniej stał na bardzo wysokim poziomie.

W każdej drużynie znajdowali sie zawodnicy z powiatowych klubów piłkarskich. Wysoki poziom techniczny i przygotowanie kondycyjne zaowocowało niezwykle zaciętą walką i bardzo widowiskowym spektaklem sportowym. Wielu akcji nie powstydziły by się nasze najlepsze ligowe drużyny. O zwycięstwie decydowały drobne detale i jak to w grach zespołowych - dyspozycja dnia i oczywiście trochę szczęścia. Każdy zespół zasługiwał na wygraną, ale jak to w piłce, wygrywa ten kto strzeli więcej bramek.

                W wyniku rywalizacji pierwsze miejsce i tytuł Mistrza Powiatu wywalczyła nasza drużyna z Zespołu Szkół Zawodowych. Drugie miejsce zajęli piłkarze z ZS im. Adama Mickiewicza, a na trzecim miejscu uplasowali się zawodnicy z ZSO-T w Lublińcu.

                Zwycięstwo jest tym bardziej cenne, że naszej drużynie udało się obronić tytuł sprzed roku i po raz drugi z rzędu zostaliśmy mistrzami w piłkę nożną.

Gratulacje dla całej drużyny Zespołu Szkół Zawodowych!!!

organizator zawodów

Damian Kuboś

W czwartek 16.05.2019r., rozegrano powiatowy turniej piłkarski szkół ponadgimnazjalnych w ramach rozgrywek Szkolnego Związku Sportowego. Do rywalizacji , jak rok temu , przystąpiły reprezentacje z ZS im. Adama Mickiewicza w Lublińcu, ZSO-T w Lublińcu i ZSZ w Lublińcu. Zawody rozgrywano systemem "każdy z każdym". Jak co roku turniej stał na bardzo wysokim poziomie. W każdej drużynie znajdowali sie zawodnicy z powiatowych klubów piłkarskich. Wysoki poziom techniczny i przygotowanie kondycyjne zaowocowało niezwykle zaciętą walką i bardzo widowiskowym spektaklem sportowym. Wielu akcji nie powstydziły by się nasze najlepsze ligowe drużyny. O zwycięstwie decydowały drobne detale i jak to w grach zespołowych - dyspozycja dnia i oczywiście trochę szczęścia. Każdy zespół zasługiwał na wygraną, ale jak to w piłce, wygrywa ten kto strzeli więcej bramek.

                W wyniku rywalizacji pierwsze miejsce i tytuł Mistrza Powiatu wywalczyła nasza drużyna z Zespołu Szkół Zawodowych. Drugie miejsce zajęli piłkarze z ZS im. Adama Mickiewicza, a na trzecim miejscu uplasowali się zawodnicy z ZSO-T w Lublińcu.

                Zwycięstwo jest tym bardziej cenne, że naszej drużynie udało się obronić tytuł sprzed roku i po raz drugi z rzędu zostaliśmy mistrzami w piłkę nożną.

 

 

Gratulacje dla całej drużyny Zespołu Szkół Zawodowych!!!

 

 

 

organizator zawodów

Damian Kuboś

 

FreshJoomlaTemplates.com

Statystyka strony

Odsłon artykułów:
1373995
Monday the 16th. Custom text here