Podsumowanie projektu "Kultura wyznacznikiem otwartej przestrzeni - MOŻEMY WIĘCEJ”

Drukuj

k 2W dniu 29.03.2019 odbyło się w GALERII POD GLINIANYM ANIOŁEM mieszczącej się na terenie MDK w Lublińcu uroczyste podsumowanie projektu "Kultura wyznacznikiem otwartej przestrzeni - MOŻEMY WIĘCEJ”. Projekt miał na celu pokonywanie barier izolacyjnych poprzez twórczą aktywność w obszarze kultury. W projekcie uczestniczył Uniwersytet Trzeciego Wieku w Lublińcu oraz osoby doświadczające wykluczenia społecznego, seniorzy, wychowankowie Placówki Opiekuńczo-Wychowawcze nr 3 w Lublińcu oraz uczniowie Zespołu Szkół Zawodowych w Lublińcu, gdzie w ramach projektu organizowane były warsztaty kulinarne i plastyczne.

FreshJoomlaTemplates.com

Statystyka strony

Odsłon artykułów:
1373957
Monday the 16th. Custom text here