Poloneza czas zacząć...

Drukuj

p 11 lutego 2019, na rynku lublinieckim, licznie zgromadzona młodzież już po raz ósmy odtańczyła poloneza. Jak wiemy, każdy bal maturalny rozpoczynany jest tym pięknym narodowym tańcem, dlatego nie mogło zabraknąć, podczas VIII Kazikowego Flashmob, tegorocznych maturzystów z Zespołu Szkół Zawodowych.

Przed uczniami z klasy IV technikum jeszcze chwila oddechu i studniówkowe szaleństwo, a potem okres intensywnej pracy.

Ćwiczenia poloneza cały czas trwają na sali gimnastycznej, pod okiem wychowawczyni Pani Marleny Bugajskiej i nauczycieli wychowania fizycznego. Po generalnej próbie na rynku lublinieckim wierzymy, że wszystko się uda i z tej okazji życzymy uczniom wspaniałej zabawy studniówkowej!

FreshJoomlaTemplates.com

Statystyka strony

Odsłon artykułów:
1834955
Wednesday the 3rd. Custom text here