Kolejne sukcesy

Drukuj

p 3Z przyjemnością informujemy, że uczeń klasy 3 wzs Jakub Mięsowski zajął 2 miejsce w p 2tegorocznym XXIV Wojewódzkim Turnieju na Najlepszego Ucznia w Zawodzie Piekarz. W tym roku uczestnicy  zmierzyli się z tematem  „Rzemiosło - Nasza Przyszłość”.

Część praktyczna turnieju  w kategorii piekarz odbyła się w dniu 15 stycznia 2019 r. w piekarni pani  Bernadety Brzezina – Mońka w Lublińcu. Część teoretyczna odbyła się w dniu 16 stycznia 2019 r.  w Zespole Szkół Zawodowych w Lublińcu. W eliminacjach wojewódzkich  brało udział  6   piekarzy z  4 szkoły.

Nagrodę dla cukiernika za wykonanie najładniejszego tortu postanowił przyznać Cech Rzemiosł i Przedsiębiorczości w Lublińcu i otrzymała ją Aleksandra Barwicka również z Zespołu Szkół Zawodowych w Lublińcu.

Fundatorem głównych nagród w obu kategoriach był Starosta Lubliniecki Joachim Smyła. Wszyscy uczestnicy turnieju otrzymali dyplom oraz zestawy upominków ufundowanych przez  firmę Polmarkus, firmę Zelandia oraz Izbę Rzemieślniczą w Katowicach.

FreshJoomlaTemplates.com

Statystyka strony

Odsłon artykułów:
1373932
Monday the 16th. Custom text here