Olimpiada Wiedzy o Ubezpieczeniach Społecznych – etap szkolny – 27.11.2017r.

Drukuj

ubezpW dniu 27 listopada br. w naszej szkole przeprowadzono szkolny etap Olimpiady pod hasłem „Warto wiedzieć więcej o ubezpieczeniach społecznych”. W zmaganiach wzięło udział 8 uczniów z klasy 1 TGE. Uczniowie rozwiązywali test jednokrotnego wyboru składający się z 20 pytań. Najlepszy wynik punktowy osiągnęła Katarzyna Strzoda

.

Celem Olimpiady jest upowszechnianie i pogłębianie wiedzy o ubezpieczeniach społecznych wśród uczniów szkół ponadgimnazjalnych, która jest niezbędna każdemu przy podejmowaniu wielu decyzji, zarówno w życiu zawodowym, jak i prywatnym.

Organizatorem Olimpiady jest Zakład Ubezpieczeń Społeczny z siedzibą w Warszawie.

Dziękujemy wszystkim uczestnikom za zaangażowanie w przygotowania i udział                       w olimpiadzie oraz zapraszamy do ponownego udziału w przyszłym roku szkolnym.

Ewa Swarlik

FreshJoomlaTemplates.com

Statystyka strony

Odsłon artykułów:
1834959
Wednesday the 3rd. Custom text here