Etap szkolny olimpiady PCK

Drukuj

   Marta Ledwoń i Beata Kucharczyk zdobyły największą ilość punktów w szkolnym etapie XXVII Ogólnopolskiej Edycji Olimpiady Promocji Zdrowego Stylu Życia PCK. Tym samym powtórzyły sukces z ubiegłego roku i będą reprezentować szkołę 13 grudnia 2018r. na etapie rejonowym , który zostanie rozegrany w MDK w Lublińcu z udziałem zawodników ze szkół powiatu lublinieckiego.

   Swoją wiedzę w tym obszernym temacie sprawdzili również uczniowie klasy 2 TG. Najlepsi nieznacznie ulegli dziewczynom z klasy 3 wza. GRATULUJĘ odwagi za podjętą decyzje i przystąpienie do testu bez uprzednich przygotowań.

   Liczę na udział uczniów klasy 2TG oraz innych zainteresowanych tematyką zdrowego stylu życia w eliminacjach szkolnych w listopadzie 2019r.

W roku 2019 będziemy obchodzić 100 lecie powstania    

Polskiego Czerwonego Krzyża.

Opiekun SK PCK

 W. Majewski

FreshJoomlaTemplates.com

Statystyka strony

Odsłon artykułów:
1373984
Monday the 16th. Custom text here