Film PLUS Wystawa

Drukuj

m 327 września to data szczególna w historii Polski. Tego dnia w 1939r. rozpoczęło działalność Polskie Państwo Podziemne, jedyne takie państwo w okupowanej przez Niemców Europie.

Tymczasem uczniowie naszej szkoły w czwartek 27 września 2018r. mieli okazję obejrzeć w MDK wystawę ,,Niepodległość’’ oraz obejrzeć film ,,Dywizjon 303. Historia prawdziwa’’.

Najlepszym komentarzem usłyszanym już w szkole, na lekcji były słowa uczniów klasy pierwszej: ,,proszę pana , to było najlepiej wydane 12 złotych w tym tygodniu… ja naprawdę poczułem się Polakiem patrząc na wyczyny naszych lotników…’’ a w klasie drugiej ktoś dodał,, zobaczycie ,że dziś wygramy z Serbią a potem zostaniemy mistrzami świata… jak lotnicy z dywizjonu 303 !’’ .

W. Majewski

FreshJoomlaTemplates.com

Statystyka strony

Odsłon artykułów:
1373946
Monday the 16th. Custom text here