Wyjazd do Warszawy

Drukuj

j1Uczniowie naszej szkoły Zespołu Szkół Zawodowych w Lublińcu, którzy wzięli udział i zarazem uzyskali najlepsze wyniki w teście wiedzy z historii pt.: „Nasz Bohater” z okazji VII Obchodów „Święta Weterana” w Garnizonie Lubliniec pod hasłem „Spotkanie Pokoleń” zostali zaproszeni na uroczystą galę wręczenia nagród, która odbyła się 15 września 2018 roku w Sali konferencyjnej Katedry Polowej Wojska Polskiego w Warszawie. Uczniowie Sylwia Kotara z klasy IV T.E. oraz Szymon Tyczyński z klasy II WZA jako wyróżnieni uczestnicy testu konkursowego pojechali do Warszawy i wzięli udział w tej Gali, zostali nagrodzeni, a szczególnie Szymon Tyczyński, który otrzymał specjalną nagrodę Grand Prix za najlepszy wynik uzyskany w tym teście.

Opiekun: Jarosław Jassak

FreshJoomlaTemplates.com

Statystyka strony

Odsłon artykułów:
1379019
Friday the 20th. Custom text here