Zebrania z rodzicami 25 września 2019r.

godz.16.30 sala gimnastyczna,

godz.17.00 spotkanie z wychowawcą w klasie

I a Marlena Bugajska s13

I b Paweł Mzyk s17

I c Paulina Brzezińska s15

I ef Marek Malitowski s14

I mp Blanka Bulik s27a

I d Justyna Pietruszewska s3

I e Jakub Kocieliński s25

I mf Jolanta Skubala s33

I Ta Grzegorz Olszok s26

I Tb Renata Pruska s24

Zebranie z rodzicami 18 września 2019r.

godz.17.00 spotkanie z wychowawcą w klasie

II wf Anna Kołodziej-Plewka s24

II ws Jarosław Jassak s14

II wz Damian Kuboś s25

II mps Irena Bonk s27a

III wza Marta Opalska s16

III wzb Sławomir Domański s5

III fs Aleksandra Koszarek s15

III mps Wojciech Majewski s13

II Tge Joanna Kansy s33

III Tge Katarzyna Wołowiec s17

IV Tge Aleksandra Liberka-Brzezina s

 

Narodowe czytanie z Biblioteką Pedagogiczną w Lublińcu

nc sz 12Dnia 6 września 2019 uczniowie klasy I Ta i III Tg/e wzięli udział w Narodowym Czytaniu 2019 zorganizowanym w naszej szkole przez nauczycieli bibliotekarzy Panią Katarzynę Stemarowicz i Aleksandrę Binek we współpracy z Publiczną Biblioteką Pedagogiczną Regionalnego Ośrodka Doskonalenia Nauczycieli WOM w Częstochowie – filia w Lublińcu.

Czytaj więcej...

Harmonogram kursów dla klas 2 i 3 w 2019/2020

znajduje się w zakładce KURSY

UWAGA!!!

1

REKRUTACJA DO PROJEKTU FINANSOWANEGO ZE ŚRODKÓW UNII EUROPEJSKIEJ

UCZNIOWIE KSZTAŁCĄCY SIĘ W ZAWODACH:

TECHNIK ŻYWIENIA I USŁUG GASTRONOMICZNYCH, TECHNIK ELEKTRYK, KUCHARZ, MECHANIK POJAZDÓW SAMOCHODOWYCH, FRYZJER

Czytaj więcej...

TEST WIEDZY Z HISTORII

,, Nasz bohater 2019”

Heroizm i bohaterskie akcje żołnierzy podziemia z okresu Powstania Warszawskiego i II wojny światowej. Historia i tradycje JWK Lubliniec.

Oto tematyka testu przygotowanego w celu uczczenia Dnia Weterana.

Zachęcam wszystkich uczniów zainteresowanych tematyką do udziału w konkursie , test pisany będzie w poniedziałek 9 września o godzinie 11.50 w sali konferencyjnej na parterze budynku naszej szkoły.

Szczegółowych informacji o zakresie wiadomości oraz bibliografii pomocniczej udziela pan Wojciech Majewski.

Narodowe czytanie

narodowe czytanie

Kiermasz podręczników

kiermasz2019

Nowy filmowy Ogólnopolski Konkurs dla młodzieży

Plakat Moja Wizja Zero final honorowy patronat. 1

Szczegółowych informacji oraz zgłoszenia do konkursu przyjmuje pan  Sławomir Domański.

ZGŁOSZENIE DO EGZAMINU sesja styczeń –luty 2020

Uczniowie składają deklaracje przystąpienia do 10 września 2019, którzy zamierzają przystąpić do egzaminu między dniem 2 listopada a dniem 28 lutego danego roku szkolnego.

Egzaminy czeladnicze - ZMIANY!!!!!!

Nastąpiła zmiana miejsca przeprowadzenia egzaminów czeladniczych.

W przypadku pytań, prosimy kontaktować się z Powiatowym Cechem Rzemiosł i Przedsiębiorczości w Lublińcu, tel. 3531015

Uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego

– 2 września 2019r.

 Godz. 8.00 – spotkanie z wychowawcą w klasie

Klasa Wychowawca Sala
II wf Anna Kołodziej-Plewka 24
II ws Jarosław Jassak 5
II wz Damian Kuboś 25
II mps Irena Bonk 27a
III wza Marta Opalska 16
III wzb Sławomir Domański 14
III fs Aleksandra Koszarek 15
III mps Wojciech Majewski 13
II Tge Joanna Kansy 17
III Tge Katarzyna Wołowiec 33
IV Tge Aleksandra Liberka-Brzezina 3

 

Godz. 9.00 sala gimnastyczna

- klasy pierwsze po szkole podstawowej

Godz. 10.00 sala gimnastyczna

- klasy pierwsze po gimnazjum

Zapraszamy wszystkich uczniów do udziału w teście wiedzy z historii „Nasz bohater”.

Heroizm i bohaterskie akcje żołnierzy podziemia z okresu Powstania Warszawskiego i II wojny światowej. Historia i tradycje JWK Lubliniec .

Test zostanie przeprowadzony w szkole 9 września 2019r.

Szczegółowych informacji oraz zgłoszenia do konkursu przyjmuje pani Jolanta Skubala oraz pan Wojciech Majewski.

Uwaga dodaktowe badania

Dodatkowe badania dla kandydatów, którzy ich nie odbyli w lipcu br.

-30.08.2019 w godzinach od 8.00-10.00

w przychodni Medyk na Powstańców Śląskich w Lublińcu

 

skierowania na badania są do odbioru w sekretariacie szkoły

Egzaminy czeladnicze

5.09 – piekarz, cukiernik

9.09 – fryzjer

11.09- mechanik pojazdów samochodowych

25.09 – mechanik pojazdów samochodowych

UWAGA, UWAGA, UWAGA!!!!

Świadectwa dojrzałości będą do odbioru 

04.07.2019 r.  o godzinie 12.00.

Badania lekarskie dla kandydatów:

Środa 17.07.2019r. 8.00-11.00 - po szkole podstawowej do BS

Czwartek 18.07.2019r. 8.00-9.30 -  kandydaci do szkoły technikum

Piątek 19.07.2019r. 8.00-11.00 - po szkole gimnazjalnej do BS

"Wyprawka szkolna" - 2019r.

Kuratorium Oświaty w Katowicach informuje, że na stronie Rządowego Centrum Legislacji zamieszczony został projekt Rozporządzenia Rady Ministrów w sprawie szczegółowych warunków udzielania pomocy finansowej uczniom na zakup podręczników i materiałów edukacyjnych oraz Uchwały Rady Ministrów w sprawie Rządowego programu pomocy uczniom w 2019r. - ,, Wyprawka szkolna"

W związku z powyższym prosi się rodziców, opiekunów i uczniów o zapoznaniem się z w/w projektami.

HARMONOGRAM EGZAMINÓW POPRAWKOWYCH – SIERPIEŃ 2019

data Sala Przedmiot Klasa
27 sierpnia 2019r. godz.9.00 (wtorek) 14 Biologia 1 mps
27 sierpnia 2019 godz. 9.00 (wtorek) 15 Geografia 1 wf
27 sierpnia 2019 godz. 9.00 (wtorek) 13 Język angielski 2 wzb
28 sierpnia 2019 godz. 9.00 (środa) 15 Fizyka 1 wf

Terminarz kursów 2019/2020

Elektryk, st II – 30.09-25.10.2019

Monter zabudowy i robót wykończeniowych w budownictwie , st II - 30.09-25.10.2019

Murarz-tynkarz, st II - 30.09-25.10.2019

Dekarz, st II - 30.09-25.10.2019

 

Monter sieci i instalacji sanitarnych , st III – 02.09-27.09.2019

Operator obrabiarek skrawających , st III – 30.09-25.10.2019

Ślusarz, st III - 30.09-25.10.2019

 

Uroczyste Zakończenie Roku Szkolnego

Godz. 8.30

Spotkanie z wychowawca w klasie

Uczniowie, którzy otrzymali promocję z wyróżnieniem odbierają świadectwo podczas akademii o godz. 9.30

I mps Irena Bonk 27a
I wf Anna Kołodziej-Plewka 14
I ws Jarosław Jassak 15
I wz Damian Kuboś 33
II wz a Marta Opalska 16
II mps Wojciech Majewski 13
II wz b Sławomir Domański 24
II fs Ewa Swarlik 15
I Tg/e Joanna Kansy 17
III Tg/e Aleksandra Liberka-Brzezina 3

2. Akademia na sali gimnastycznej, następnie spotkanie z wychowawca w klasie – godz. 9.30

III mps Grzegorz Olszok 27a
III wz a Jolanta Bomba 17
III wz f Aleksandra Koszarek 15
III wzs Jolanta Skubala 24
II Tg/e Wołowiec Katarzyna 33

PIELGRZYMKA NAUCZYCIELI-KATECHETÓW-WYCHOWAWCÓW SANKTUARIUM MB POKORNEJ W RUDACH 22 CZERWCA 2019

12Diecezjalne Duszpasterstwo Nauczycieli i Wychowawców oraz Sekcja Szkolno-Katechetyczna Wydziału Nauki i Kultury Chrześcijańskiej zapraszają pedagogów na doroczną pielgrzymkę do Sanktuarium M.B. Pokornej w Rudach. Naszą obecnością pragniemy podziękować Bogu za wstawiennictwem Matki Bożej Pokornej za mijający rok szkolny i katechetyczny oraz pracę dydaktyczną i wychowawczą wśród dzieci i młodzieży.

 PLAN PIELGRZYMKI

Czytaj więcej...

Drodzy Nauczyciele i Wychowawcy!

plakat pielgrzymkaTo już 82 raz, gdy w pierwszych dniach lipca, pielgrzymować będziemy na Jasną Górę, aby tam przed obliczem Jasnogórskiej Pani dziękować i prosić. W imieniu Krajowego oraz Diecezjalnego Duszpasterstwa Nauczycieli i Wychowawców pragniemy Was bardzo serdecznie zaprosić do wzięcia udziału w tegorocznej ogólnopolskiej pielgrzymce pedagogów na Jasną Górę, która odbędzie się w dniach 1-2 lipca (poniedziałek – wtorek) 2019 r. Nasze modlitewne świętowanie przebiegać będzie pod hasłem: W imię przyszłości kultury.

Czytaj więcej...

FreshJoomlaTemplates.com

Statystyka strony

Odsłon artykułów:
1373981
Monday the 16th. Custom text here